Powered by Blogger.

Hastane Randevuları

24 Şubat 2011 Perşembe

Hastaneler artık günümüzün randevu sistemi olan internetten randevu sitemini yavaş yavaş uygulamaya geçiyolar henüz geçmemiş hastanelerimizde mevcuttur.
          Bizleri sevindiren noktalardan bitaneside randevu almak için erkenden hastaneye koştura koştura gitmemize gerek kalmıyor bu uygulamanın belki de en önemli artısı budur peki bu yolda yani randevu almak için site site dolaşan ziyaretçilerimiz bizlerden ne bekler? Bunun farkındayız bir an önce randevusunu alıp kandırmaca düzmece bilgilerle zaman kaybetmek istemez kolayca randevu bilgilerine ulaşmak ister bizde bu yolda mümkün olabildiğince açık ve net randevu bilgilerini yazıyoruz hiç bir şekilde bile bile gerçek dışı bilgi paylaşmayız.

Bizleri sevindiren noktalardan bitanesi de siz değerli ziyaretçilerimizin düşüncelerini bizimle paylaşmasıdır yorumlarınızla sitemize renk katıyorsunuz olumlu veya olumsuz hiç farketmez bizde eleştirilerinizi kesinlikle ihmal etmiyoruz yanlış bilgi beyanında bulunurken lütfen hastane adınıda yazınızki yardımcı olabilelim sitemizden bir tıkla randevu sayfasına ulaşabiliyorsunuz hastanelerden bir çoğunun randevu bilgileri sitemizde mevcuttur. Ancak tüm hastanelerin randevu bilgileri sitemizde vardır iddiasında değiliz eksiklerimiz var ama bunları kapatma yolunda bir adım daha ilerliyoruz ama yorumlarla gelen hastane bilgilerini isteklerini mümkün olduğunca çabuk eklemeye çalışırız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Sivas anadolu hastanesi randevu al | Toyota hastanesi randevu al | hastanesi randevu al | hastane randevu | hastaneler | hastanesi randevu al

  © Blogger template The Professional Template II by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP